GARAJ KAPILARI - GARAJ KAPISI

Villalarda, konutlarda, sitelerde, rezidanslarda, toplu garajlarda, depo ve ticari işletmelerdeki geniş açıklıkları kapatmak ve istenildiği zaman araç geçişine olanak sağlamak amaçlı olarak talebe göre çok çeşitli ölçülerde ve özelliklerde garaj kapısı, seksiyonel kapı üretimi yapılmaktadır.

Dimak, müşterilerinin genel ihtiyacını karşılamak amacıyla her projeye uygun, istenilen ebat ve özelliklerde garaj kapıları üretebilmektedir. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve gelişmiş teknik donanımın ürünü olan Dimak garaj kapıları, sağlam, estetik ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle tercih edilmektedir.

Dimak garaj kapılarını emsallerinden farklı kılan, montaj ve servis kalitesinin yanında, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle uyumudur. Kullanılan malzemelerin ayırt edici özellikleri şöyle sıralanabilir. Ayrıca firmamızdan Ankara ve çevre ilçeleri için Garaj Kapısı Servisi ve Garaj Kapısı Yedek Parçaları "uzaktan kumanda, kapı yayı ve motor" temin edebilirsiniz.

Garaj Kapısı Özellikleri

Panellerde kullanılan çeliğin korozyon direnci diğer panellere göre 4 kat daha fazladır. Bunun sebebi panel sacındaki GALFAN kaplamadır.

Panellerdeki izolasyon yoğunluğu emsallerine göre daha yüksektir.

Özellikle panel dış sacına uygulanan boya kaplaması güneş ışınlarında solmayan türdendir.

Panel geometrisi parmak sıkışmasını önleyecek tarzdadır ve Garaj kapılarınızda parmak sıkışması yaşamazsınız.

Tüm garaj kapısı ray aksamı ve yaylar galvanizlidir.

Kullanılan garak kapısı motorları son teknoloji ürünü olup, elektronik olarak programlama özelliklerine sahiptir.

GARAJ KAPISI, KATLANIR KAPI OLARAK

Garaj kapısı ister bir sitede, ister müstakil bir evin garajında kullanılsın, çok önemli bir vazife görmektedir. Akşam yorgun şekilde evine dönen veya sabah aceleyle işine yetişmeye çalışan kişinin en son karşılaşmak istediği şey, kumanda butonuna basmasına rağmen kapının açılmamasıdır. Biz Dimak ailesi olarak kalitemizle müşterilerimizin mutluluğunun bir parçası olma konusunda kararlıyız.

TOP