Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Endüstriyel Kapı Servisi

Blog

Yangın Kapısı Kanat Bükme İşlemi

Yangın Kapısı Kanat Bükme İşlemi

Dimak, son teknoloji üretim parkuru ile yangın kapısı kanat bükme işlemini el değmeden modern makinalar ile en kısa sürede ve en yüksek kalitede gerçekleştirmektedir.

Devamını Oku
Yangın Kapısı Üretimi

Yangın Kapısı Üretimi

Dimak yangın kapıları standart olarak tüm duvar kalınlıklarına uygun yarım kasaya (köşe kasa) sahiptir. Yangın kapıları ekstra kasa profilleri ile tüm duvarı kaplayacak şekilde tam kasa seçeneği ile de üretilebilmektedir.

Devamını Oku
Yangın Kapısının Artan Önemi

Yangın Kapısının Artan Önemi

Yüksek yapıların tercih edilmesi bina güvenliğine daha fazla dikkat edilmesi hususunu gündeme getirmiştir. Yangın ve deprem yüksek yapılarda en çok korkulan tehlikeli durumların başında gelmektedir. Tehlikeli alanların kontrol altında tutulabilmesi ve binaların yangına direnci hayati önem taşımaktadır.

Devamını Oku
Dimak Kapı Ar-Ge Çalışmaları

Dimak Ar-Ge Çalışmaları

Dimak Kapı, yeni ürünler geliştirmek için deneyimli mühendisleri bünyesinde tutar. Dimak Kapı ve Kapı Sistemleri'ndeki deneyimli mühendisler müşterileri için yeni ürünler ve konseptler geliştirmektedir. Projeleriniz için benzersiz yangın kapısı, endüstriyel kapı, seksiyonel kapı, garaj kapısı, yangına dayanıklı şaft kapağı ve güvenlikli çelik kapı çözümleri sunan Dimak Kapı 15000 metrekarelik fabrikasında üretim yapmaktadır.

Devamını Oku
Dimak Yangına Dayanıklı Şaft Kapağı

Yangına Dayanıklı Şaft Kapağı Özellikleri

Dimak Kapı, nitelikli mühendislerinin bilgisi ve tecrübesiyle istenilen süre içerisinde benzersiz kalitede yangına dayanıklı şaft kapağı (erişim paneli) üretim ve montajını gerçekleştirmektedir. Bu şaft kapakları Dimak Kapı ve Kapı Sistemleri'nin en kaliteli ürünlerinin en güzel örneklerindendir. Tüm şaft kapağı ve takımları, kalifiye ve tecrübeli ekip tarafından opera edilen en son makineler kullanılarak üretilmektedir.

Devamını Oku
© Copyright 2020
Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram