Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Endüstriyel Kapı Servisi

Blog

Tam Kasa Yangın Kapısı

Tam Kasa Yangın Kapısı

Yangının yayılmasını önleme noktasında yarım kasa ile tam kasa yangın kapıları arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Her iki türdeki yangın kapısı da sahip oldukları yangın dayanım sertifikasına göre yangına dayanıklılık gösterir. Peki bu durumda neden yarım kasa yangın kapısı ve tam kasa yangın kapısı ayrımı var? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Devamını Oku
Camlı Yangın Kapısı

Camlı Yangın Kapısı

Dimak yangın kapılarına pencere uygulanabilmektedir. Stoktaki pencere ebatları 500x500 mm ve 300x400 mm’dir. Camlı yangın kapılarının tercih edilmesinin başlıca nedenleri:

Devamını Oku
Çelik Kapı Özellikleri

Çelik Kapı Özellikleri

Mühendisliğin estetikle buluştuğu Güvenlikli Çelik Kapılarımız, Dimak kalitesi ve güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin beğenesine sunuluyor. Dimak Güvenlik Kapıları, saldırı tarafı her zaman dışarıda olacak ve kapı güvenli alana açılacak şekilde tasarlanmıştır. İç ve dış kapı yüzeyi 8 mm MDF üzeri çizilmeye dayanıklı yüksek kaliteli laminant kaplamadır.

Devamını Oku
Çift Kanat Panik Barlı Yangın Kapısı

Çift Kanatlı Panik Barlı Yangın Kapısı

Yangın kapılarında kullanılan kanat ve kasa sacı galvanizlidir. Bu sebeple kapıların korozyon dayanımı çok yüksektir. Çift kanatlı yangın kapılarında kanatların sırayla kapanmasını sağlayan sıralayıcı uygulanabilmektedir. (Opsiyonel)

Devamını Oku
Tek Kanat Panik Barlı Yangın Kapısı

Tek Kanatlı Panik Barlı Yangın Kapısı

Dimak yangın kapıları standart olarak tüm duvar kalınlıklarına uygun yarım kasaya (köşe kasa) sahiptir. Tam kasa talep edilmesi durumunda kasa profili kesitinde yapılan değişiklik ve ekstra sağlanacak kapatma profilleriyle kasa duvarı kavrayacak şekilde üretilmektedir.

Devamını Oku
1 2 3 6
© Copyright 2020
Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram