Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com

Endüstriyel Akustik Kapılar

  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Endüstriyel Akustik Kapılar

Dimak Endüstriyel Akustik Kapılar tiyatrolar, film stüdyoları, kayıt stüdyoları, laboratuvarlar, sinemalar, fabrikalar, konferans ve toplantı salonları, audiometrik odalar, santraller ve ses yalıtımı gerektiren makine daireleri gibi yerlerde, geniş açıklıkları kapatmak için kullanılan, personel ve araç giriş çıkışına olanak sağlayan, insanların ve çevrenin korunması için ses yalıtımı gereksinimlerini karşılayan, büyük ebatlı özel kapılardır.

Dimak Endüstriyel Akustik Kapıları, Avrupa’da Peutz laboratuvarlarında test edilmiş ve 32dB, 35dB, 38dB ve 45dB olarak sertifikalandırılmışlardır. 56db’e kadar da özel imalatlar yapılabilmektedir. Bu kapılar akustik özelliği dışında yoğun kullanıma da uygun kapılardır.

Dimak modern ve teknolojik üretim ekipmanları ile çok çeşitli ebat, özellik ve şartnamelere göre kapılar üreterek başta Batı ve Kuzey Avrupa olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Endüstriyel Akustik Kapı Özellikleri

  • Çok geniş açıklıklarda kullanılabilirler.
  • 32dB, 35dB, 38dB, 45dB ses yalıtım alternatifleri bulunur.
  • Laboratuvarlarda test edilerek sertifikalandırılmıştır.
  • Belirli frekanslar için, farklı dizayn ve üretim yapılabilme özelliğine sahiptir.
  • Panel ve ray sistemlerinde paslanmaz çelik malzeme kullanılabilmektedir.

Dimak Endüstriyel Akustik Kapıları, ses kaynağı ile insan ve doğal yaşamımızın bulunduğu ortam arasında yalıtım sağlayarak; insan ve doğal ortamdaki varlıkların yaşam kalitelerini arttıran ürünlerdir. Evinin bahçesindeki hamağa uzanmış kişinin en son duymak isteyeceği şey yakındaki fabrikanın kompresör odasından yayılan rahatsız edici sestir. Dimak ürettiği kapılarla daha sağlıklı bir toplum ve çevre için katkı yapmaya devam edecektir.

Bize Ulaşın
Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram