Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Termikel Endüstriyel Kapı
  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Başarı Hikâyeleri
  6. /
  7. Termikel, Endüstriyel Kapı’da Dimak...

Termikel, Endüstriyel Kapı’da Dimak Kapı’yı Tercih Etti

En büyük 500 firmadan birisi olan Termikel, fabrika kapılarında Dimak endsütriyel kapıyı tercih etti. Profesyonel kadrosu ve üretici firma altyapısı ile herkes için kapı çözümleri sunan Dimak Kapı ve Kapı Sistemleri için tesisin büyüklüğü ya da kapatılması gereken açıklığın ebatları herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

Termikel Hakkında

Elektrikli ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön veren Termikel markası, bugün ülkemizin yanında, dünyanın 60’a yakın ülkesindeki evlere ulaşıyor.

Üretiminin tamamı Türkiye’de konularında uzmanlaşmış ve profesyonelleşmiş fabrikalarda ortak çalışmalarla yaptırılmakta, imalatın her aşamasında kontrol ekipleri tarafından test edilmektedir. Ürünleri, yurt içinde muhtelif şehirlerde bulunan satış bayileri ve yurt dışında başta İngiltere, Almanya, İtalya, Rusya, Kırgızistan ve Uruguay’da bulunan satış temsilcileri ve e-ticaret kanalları ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram