Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Hidromek Endüstriyel Kapı
  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Başarı Hikâyeleri
  6. /
  7. Hidromek’in Dayanıklı Endüstriyel Kapı...

Hidromek’in Dayanıklı Endüstriyel Kapı Tercihi Dimak Oldu

Dünyanın en büyük iş makinesi üreticilerinden biri olan Hidromek, fabrika kapıları için Dimak tarafından üretilen endüstriyel fabrika kapılarını tercih etmiştir. Gün içerisinde defalarca açılıp kapatılması sebebiyle yoğun ve sert kullanıma dirençli olabilecek ve iş akışına engel olmayacak endüstriyel kapılar, Hidromek gibi büyük üreticiler için son derece önemlidir. Dimak Kapı da bunun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak en hassas şekilde endüstriyel kapı üretimini ve montajını Hidromek için gerçekleştirmiştir.

Hidromek İnşaat Yatırımları Yetkilisi, Sayın Cemal Öktem’e bu güzel değerlendirmesi için teşekkür ederiz.

“Yoğun tempoda ve ağır iş makineleri üreten bir işletmeyiz. Bu sebeple tesislerimizdeki her şey bu çalışma performansına uyum göstermek zorunda. Özellikle fabrikamızda bulunan endüstriyel kapılar kilit bir konumda. Yoğun ve sert kullanıma direnç gösterebilmesi, iş akışına engel olmaması gerekiyor. Dimak Kapı ile kapılarla ilgili yıllara dayanan bir iş birliğimiz var. Sadece alırken değil aldıktan sonraki hizmetler konusunda da bizi hayal kırıklığına hiç uğratmadılar. Bu yüzden Dimak dedik ve diyoruz da…”

Cemal ÖKTEM
İnşaat Yatırımları Yetkilisi
HİDROMEK

Hidromek Hakkında

Dünyanın tanınmış iş makinesi üreticilerinden HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu Hasan Basri Bozkurt, faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Bu girişim, ilerleyen yıllarda bir adım daha ileriye götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk iş makinesi üretimi gerçekleştirilmiştir. Ürün gamının genişletilmesiyle büyüyen HİDROMEK’in bünyesinde şu an 2000’e yakın çalışan istihdam edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram