Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Rönesans Holding Yangın Kapısı
  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Başarı Hikâyeleri
  6. /
  7. Rönesans Holding Yangın Kapısı...

Rönesans Holding Yangın Kapısı ve Şaft Kapakları’nda Dimak’ı Seçti

Türkiye’nin 2. en büyük uluslararası müteahhidi konumunda bulunan Rönesans Holding, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan projelerinde kullanmak üzere Dimak Kapı ve Kapı Sistemleri tarafından üretilen endüstriyel kapıları, yangın kapıları ve şaft kapaklarını tercih etmiştir. Projenin büyüklüğünden bağımsız olarak, Dimak Kapı, Rönesans Holding’in projelerindeki kapı ve şaft kapağı ihtiyaçlarını zamanında ve kusursuz bir şekilde karşılamış ve firmayı memnun etmesini bilmiştir.

Rönesans Holding Hakkında

1993 yılında Rusya St. Petersburg’da kurulan Rönesans Holding, halen dünyanın 28 ülkesinde ana müteahhit ve yatırımcı olarak hizmet veriyor. Holding, inşaat, gayrimenkul geliştirme, enerji, endüstri tesisleri ve sağlık ana dallarında faaliyet gösteriyor. Dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 33. sırada yer alan Rönesans Holding, Avrupa’nın ise 9’uncu en büyük müteahhitlik şirketi konumundadır. 2019 yıl sonu itibarıyla 5,4 milyar dolar global ciro ve 9 milyar dolar aktif büyüklüğe sahip olan holdingin hedefi, orta vadede inşaat sektöründe dünyanın en büyük ilk 10 kuruluşu arasına girmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram