Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Dimak Logo TR
www.dimakfiredoors.com
Yangın Kapısı İmalat Detayı
  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Genel
  6. /
  7. Yangın Kapısı İmalat Detayları

Yangın Kapısı İmalat Detayları

İnsan hayatı söz konusu olduğunda yapılan üretimin de ciddi ve detaylara özen gösterilerek yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda Dimak Kapı olarak kurulduğumuz günden bu yana aynı ciddiyet ve kaliteli işçilik ile yangın kapısı üretiminde en ufak detaylara özen göstermeye devam ediyoruz.

Dimak yangın kapılarını emsallerinden farklı kılan, montaj ve servis kalitesinin yanında, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle uyumudur. Yangın kapıları yapılarda can ve mal güvenliğine katkı sağlayarak önemli bir işlev görmektedir. Diğer taraftan, inşaat firmaları için de ölçülendirme, detaylandırma ve montaj bakımından uğraştırıcı bir kalem olabilmektedir. Dimak standardize ettiği sertifikalı yangın kapıları ile yapılarda can ve mal güvenliğine katkı sağlarken, inşaat firmalarına bütçelerini zorlamayacak, hızlı temin edebilecekleri, kaliteli, nakliye ve montajı pratik bir ürün sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram